• Z wizytą w Zespole Szkół w Stoczku Łukowskim

• 21 kwietnia uczniowie klas 8 wzięli udział w dniu otwartym, zorganizowanym przez Zespół Szkól w Stoczku Łukowskim. Wśród wielu atrakcji przygotowanych przez szkołę znalazły się rozgrywki sportowe, w których zajęliśmy drugie miejsce. Następnie uczniowie mogli zobaczyć jak wygląda szkoła i zajęcia praktyczne.

Opracowanie p. A. Kielak

• Katyń 1940. Pamiętamy!

• Pod takim hasłem uczciliśmy Światowy Dzień Pamięci Ofiar Katynia.

Uczniowie klasy 8a i 8 b przybliżyli w krótkiej wieczornicy młodszym kolegom tamte wydarzenia.Treści uzupełniały piosenki i filmik. Obowiązkiem naszym i kolejnych pokoleń jest pamiętać o zbrodni ludobójstwa polskich oficerów. Od grzechu zapomnienia uchroń nas Panie!

• Dzień bez plecaka

• 13 kwietnia w naszej szkole odbyłą się akcja " Dzień bez plecaka". Trzeba przyznać, że wyobraźnia naszych uczniów jest imponująca!!! :) :) :)

• Konkurs "Młodzież Zapobiega Pożarom"

• BRAWO WERONIKA!!!🙏🙏🙏Miło nam Państwa poinformować, że uczennica naszej szkoły, Weronika Pilich z klasy 8b, zajęła 2.miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". Weronice serdecznie gratulujemy!!!🏆🏆🏆

Eliminacje powiatowe do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom", odbyły się 31 marca 2022 roku w Budynku Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach.

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom" ma na celu popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej. 🚒🚒

Gminę Wodynie na szczeblu powiatowym Turnieju reprezentowali uczniowie z trzech placówek szkonych:

1. Daniel Chuprynin - Seroczyn

2. Anna Osiak - Ruda Wolińska

3. Kinga Zaczkowska - Wodynie,

4. Weronika Pilich -Wodynie.

/-/