• Ogłoszenie w sprawie rozpoczęcia roku szkolnego 2023/2024

• Szanowni Państwo, drodzy uczniowie!

Dyrekcja Zespołu Szkół w Wodyniach informuje:

• Msza święta inaugurująca rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 będzie odprawiona 4 września 2023 roku, o godz.8.30 w kościele. (Autobusy dowiozą uczniów do szkoły, skąd o godzinie 8.15 uczniowie pod opieką nauczycieli wyruszą w uroczysty przemarsz do kościoła.)
            • Rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się około godziny 9.30 w hali sportowej (wejście od strony Oleśnicy).
            • Uczniowie mogą korzystać z obiadów szkolnych  od 6 września 2023 roku.
            • Stawka żywieniowa za obiad dwudaniowy w szkole podstawowej wynosi 5.00 złotych.
            • Deklaracje pobytu dziecka w świetlicy do pobrania 4 września u kierownika świetlicy.
            • Karty na obiady szkolne do pobrania 4 września u wychowawców klas.
            • Zebranie z Rodzicami odbędzie się 26 września 2023 roku o godzinie 16.00 w hali sportowej (wejście od Oleśnicy).
            • Dowożenie uczniów w roku szkolnym 2023/2024 bez zmian. (Tak, jak w ubiegłym roku szkolnym.)
            • Odjazd autobusu po uroczystości szkolnej planowany jest około godziny 11.00, jednak uzależniony będzie od organizacji pracy naszej szkoły i szkoły w Rudzie Wolińskiej.

• Uwaga!

Zebranie organizacyjne dla rodziców dzieci z przedszkola oraz klasy "0" odbędzie się dn.30.08.2023 r. o godzinie 15.30 na hali gimnastycznej. Wejście na halę od strony Oleśnicy.

• Festyn Rodzinny "W rytmie lata"

• Pięknie zaprezentowali się wczoraj na scenie uczniowie naszej szkoły podczas Festynu Rodzinnego „W rytmie lata” połączonego z Dożynkami Parafialnymi w Wodyniach. Dzieci z zespołu ludowego zaśpiewały trzy piosenki: „Lipka”, „W moim ogródeczku” oraz „Czerwone jagody”. Cieszymy się, że mimo wakacji uczniowie poświęcili swój czas i uświetnili tym występem festyn rodzinny. Na scenie wystąpili: Łucja Trendak, Wiktoria Parobczy, Aleksandra Bąk, Natalia Bulik, Maria Michalczyk, Weronika Adamiak, Nikola Czarczyńska, Barbara Pliszka, Zofia Polak, Katarzyna Obłoza, Lena Świderska, Mateusz Gałązka, Aleksander Redosz oraz Miłosz Lech. Za przygotowanie dzieci dziękujemy paniom: Bożenie Rucikowskiej, Iwonie Pawlak oraz Agnieszce Piwowarczyk. Stoisko przygotowane przez naszą szkołę, na którym można było między innymi nabyć gofry, cieszyło się dużym zainteresowaniem. Za prowadzenie stoiska dziękujemy pani Annie Kielak oraz Stanisławie Urbanek. Nad całością wydarzeń przygotowanych przez naszą szkołę czuwały panie dyrektor: Urszula Skiermunt i Anna Szostek- serdecznie podziękowania!

• Podręczniki do religii obowiązujące  w roku szkolnym 2023/2024

Klasa 0 - Tak! Jezus mnie kocha