• Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 Szkoła Podstawowa

Dyrekcja Zespołu Szkół w Wodyniach informuje:

• Msza święta inaugurująca rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 będzie odprawiona
              1 września 2022 roku, o godz.8.30 przy kościele (autobusy dowiozą uczniów wg poniższego harmonogramu).
            • Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się w hali sportowej (wejście od strony Oleśnicy).
            • Uczniowie mogą korzystać z obiadów szkolnych  od 5 września 2022 roku.
            • Stawka żywieniowa za obiad dwudaniowy w szkole podstawowej wynosi 5.00 złotych.
            • Deklaracje pobytu dziecka w świetlicy do pobrania 1 września u kierownika świetlicy.
            • Karty na obiady szkolne do pobrania 1 września u wychowawców klas.
            • Zebranie z Rodzicami odbędzie się 16 września 2022 roku o godzinie 16.00 w hali sportowej (wejście od Oleśnicy).
            • Dowożenie uczniów na mszę świętą w dniu 1 września 2022 r. wg harmonogramu przewoźnika znajdującego się na stronie internetowej szkoły.
            • Odjazd autobusu po uroczystości szkolnej planowany jest około godziny 11.00,
              jednak uzależniony będzie od organizacji dowożenia w całej Gminie.

UWAGA!

Kursy autobusów szkolnych dowożących uczniów na mszę świętą mogą być kilka minut opóźnione
            w każdej miejscowości w stosunku do rozkładu jazdy autobusu obowiązującego od 2 września 2022 r., ze względu na organizację dowożenia w całej Gminie.

Zespołu Szkól w Wodyniach