• Biblioteka szkolna będzie czynna w pierwszym tygodniu ferii zimowych:

codziennie, w godzinach 8.00-10.00.

• Zebranie

• Zebranie z Rodzicami, podsumowujące pracę szkoły w pierwszym półroczu roku szkolnego 2023/2024, odbędzie się w piątek, 12 stycznia 2024 roku o godzinie 15.30.

• Twórcza lekcja z "Chłopcami z Placu Broni" w klasie Vb

•  Z ogromną dumą prezentujemy projekt naszych uczniów z klasy Vb, którzy znaleźli inspirację w lekturze "Chłopcy z Placu Broni"! Ta klasyczna opowieść stała się punktem wyjścia do stworzenia wyjątkowej makiety, która ożywiła słynny Plac Broni w naszej klasie. Nasi uczniowie wykorzystali różnorodne materiały, aby wiernie odwzorować to miejsce. W ich rękach kamienie, gałązki, patyczki, kawałki drewna, plastelina, pudełka, a nawet klocki Lego zamieniły się w małe dzieło sztuki. Efekty ich pracy są naprawdę zachwycające i zostały z dumą zaprezentowane podczas wystawy klasowej. Ten projekt nie tylko pokazuje kreatywność naszych uczniów, ale także jest świadectwem wartości, jakie niesie ze sobą czytanie. Dziękujemy Narodowemu Programowi Rozwoju Czytelnictwa za wsparcie naszej szkolnej biblioteki, co pozwoliło nam wzbogacić nasze zasoby o wspaniałe książki, inspirujące do takich właśnie projektów.

• Przegląd Kolęd i Pastorałek "Betlejemskie Nutki"

• W niedzielę 7 stycznia 2024 roku odbył się VIII Przegląd Kolęd i Pastorałek “Betlejemskie Nutki” w Zespole Szkół w Wodyniach, zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury. W trakcie koncertu, który odbył się w świątecznej scenerii, wybrzmiały zarówno tradycyjne, jak i mniej znane kolędy, pastorałki oraz piosenki świąteczne. Serdecznie gratulujemy wszystkim artystom, a szczególnie uczniom naszej szkoły. Jesteśmy z Was bardzo dumni.

Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z tego wydarzenia na stronie GOK w Wodyniach:

Betlejemskie Nutki 2024 - galeria zdjęć.